top of page
Vypěstuj & Sněz

zelenina

permakultura

soběstačnost

Jak nejlépe osít záhon s minimálním množstvím práce a co nejbohatší sklizní? Klíčem k úspěchu je šikovná pohodlnost, jakási lenost spojená s chytrými nápady jak si práci ulehčit.

 

S mými 5 jednoduchými kroky to zvládnete - ať už máte pozemek, zahradu, kousek půdy před domem nebo jen truhlíky na balkóně.

 

Z ptačí perspektivy je naše krajina přehlídkou monokultur, lány udusané půdy, jež se musí obracet a hnojit, jinak na ní nic nevyroste. Změňme tento trend alespoň na našem kousku země!

 

Nejlepší je když je zemina tak nadýchaná a měkoučká že do ní můžeme zabořit ruku klidně až po loket. Jsou v ní miliardy bakterií, mikroorganismů, hemží se breberkami a žížalami, je plná života. Z takové půdy vše roste jako z vody.

 

Službu Vypěstuj & Sněz nabízím buď jako osobní konzultaci u vás na zahradě, na svém pozemku 13km od Pelhřimova, nebo ve městech jako přednášku s obrázkovou prezentací.

Sepisuji svůj nový eBook s receptem na nejlepší živou hlínu. Plánované vydání je do konce roku 2021, a už teď se můžete těšit na tyto kapitoly:

 

  1. Uzdrav svou zeminu

  2. Jak na výživný kompost

  3. Sej vše dohromady

  4. Vydržíme bez zálivky

  5. Schovej semínka z těch nejlepších rostlin

Vzrostlo vaše odhodlání pěstovat chytře a jednoduše?

Chcete si předobjednat můj eBook "5 kroků k hojnosti na záhonku"? Napište mi!

A je to! Zpráva už letí k Lence.

bottom of page